IVF hind

Ka Elite kliinikus katab Eesti Haigekassa kõik kulutused seoses IVF-ga ja embrüosiirdamisega.

Patsient tasub ainult 5.00 EUR esmase vastuvõtu eest ja kõik edaspidi vajalikud protseduurid ja analüüsid maksab kinni Eesti Haigekassa. Patsiendile ei kaasne sellega mingeid lisakulutusi.

Patsient ostab vajalikud ravimid retsepti alusel apteegist ja saab ravimihüvitist vastavalt Kunstliku viljastamise ja embrüokaitse seadusele (vt. IVF ravimite hüvitis).

 

Patsiendil on oma rahaline vastutus järgmistel juhtudel:

  • spermadoonori kasutamise eest 360.- EURO-t
  • külmutatud embrüote säilitamine on 1 EURO päevas – maksab ettemaksuna 2 kuud peale embrüote külmutamise päeva (2 esimest kuud katab Eesti Haigekassa) patsiendi poolt valitud perioodiks. Leping sõlmitakse kahes eksemplaris.
    NB! Palume patsiendil nädal enne embrüote hoiustamise perioodi lõppemist kliinikuga ühendust võtta, et teavitada edasisest soovist. Kui embrüote säilitamise periood on lõppenud ja patsient ei ole ise ühendust võtnud, on Kliinik Elite esindajal kohustus sellest patsienti informeerida. Kui patsient ei maksa embrüote säilitamise pikendamise eest sõltumata põhjustest, on Kliinik Elitel õigus automaatselt embrüote hoiustamine lõpetada. Kliinik Elitel ei ole sellisel juhul kohustust embrüoid hoida.
  • Embrüote väljastamise hind on 660.- EUR (sisaldab menetlustasu, dokumentide vormistamist, embrüote väljastamist, lepingu sõlmimist ja sertifikaaditasu). Ei sisalda lepingu koostamist ega transporti teise kliinikusse.
  • Külmutatud embrüote sisseveo hind Elite kliinikusse on 450.- EUR (sisaldab menetlustasu, dokumentide vormistamist, embrüute vastuvõtmist. Hind ei sisalda lepingu koostamist ega transporti kliinikute vahel. Lepingu vormistamise tasu on 320.- EUR välisriigi kliiniku korral ja 100.- EUR Eesti kliiniku korral (kui puudub varasem kliinikutevaheline leping)).

 

Registreerida dr Deniss Sõritsa või dr Svetlana Räime vastuvõtule tel 7409 930 või elite@elitekliinik.ee.

Meie teised kliinikud

 

gyne_logo2 tahe_logo2 johvi_logo2
Loe lähemalt Loe lähemalt Loe lähemalt
Tartu, Kalda tee 34
Tel. +372 734 3434, +372 58055111
jana@elitekliinik.ee
www.elitekliinik.ee/gyne
Tartu, Tähe 95
Tel. +372 734 8145 , +372 55668295
info@elitekliinik.ee
www.elitekliinik.ee/tahe
Jõhvi, Jaama 32
Tel. +372 55 539 020
info@elitekliinik.ee
www.elitekliinik.ee/gyne-johvi