Loe lähemalt Elite kliinikust

« Meie kliiniku tegevusvaldkondadeks on günekoloogia ja viljatusravi, androloogia-uroloogia, ultrahelidiagnostika, üldkirurgia, endokrinoloogia, nahahaigused, füsioteraapia, allergilised haigused, lastehaigused, kõrva-nina-kurgu haigused, neuroloogia, gastroenteroloogia, psühhoteraapia, toitumisnõustamine. »

Elite kliinik alustas oma tegevust 2001.a. detsembris Tartus Sangla 63 asuvas spetsiaalselt erakliinikuks ehitatud hoones.

Üks meie prioriteetsemaid valdkondi on kehaväline viljastamine ja viljatuse ravi – meie IVF labor alustas tegutsemist juba 1993. aastal ja Baltimaade esimene “katseklaasilaps” on just Andrei Sõritsa töörühma tegemiste vili. IVF valdkonnas tegutsevad meil vaid väga kogenud töötajad ning need täiendavad end pidevalt.
Viljatuse ravis kasutame kõiki tunnustatud ravimeetodeid, s.h. ka munarakudoonorlus ja spermadoonorlus, uus meetod: munasarjade in vitro aktiveerimine – IVA. Meil on kliinikus ka oma spermapank ja külmutatud munarakkude pank.

Ainsa erahaiglana Eestis on Elite Kliinikul ISO juhtimissertifikaat. (vaata: ISO sertifikaat)

 

Meie põhiväärtused:

PERSONAALNE LÄHENEMINE
Kliinik Elite ASi eesmärgiks on keskenduda üksikindiviidi ehk iga patsiendi vajadustele, pakkudes kvaliteetset raviteenust, mugavaid olmetingimusi ja privaatsust. Igale patsiendile on nii arstiga konsulteerimiseks kui ka protseduurideks ette nähtud piisav aeg, saamaks vastused oma küsimustele ja tagamaks kvaliteetse teenuse pakkumise. Patsiendiga tegeleb raviprotsessi vältel üks arst, kes vastutab oma patsiendi ravi eest.

KVALITEETNE TEENUS
Kvaliteetse teenuse tagavad nõuetele vastavus, optimaalsed lahendused, tänapäevased meditsiinitehnoloogiad, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad ja aastatepikkune kogemus ning pidevad töötajate arendamised läbi rahvusvaheliste konverentside ja täiendkoolituste. Tarnijate, alltöövõtjate ning koostööpartnerite valikul lähtume kompetentsi tõendavatest dokumentidest.

KVALIFITSEERITUD PERSONAL
Kliinik Elite ASi personal koosneb ainult kogenud erialaspetsialistidest, kellel on tööks vajalikud pikaajalised kogemused, oskused, nõutav haridus ja spetsialiseerumine. Kõikidel Kliinik Elite ASi arstidel on minimaalselt 15 aastat tööstaaži. Labori ja operatsiooniosakonna töötajatel on Kliinik Elite ASis töötamise eelduseks vähemalt 10 aastat tööstaaži. Kliinik Elite ASi personal täiendab end pidevalt nii rahvusvahelistel kui ka Eestis toimuvatel täiendkoolitustel.

MUGAVUS JA IDIVIDUAALSUS

Tegevusluba omav Kliinik Elite AS tegutseb hoones, mis on ehitatud vastama erakliiniku vajadustele ja kõikidele rahvusvahelistele ja riiklikele standarditele ning kogu raviprotsess toimub ühes hoones. Kliinik Elite ASi ruumid on sisustatud viisil, et patsient tunneks ennast mugavalt ega tunnetaks haigla miljööd.

Kliinik Elite patsientidele pakutakse individuaalset teenust just vastavalt kliendi soove arvestades – külastuse aegade ja arstide valik.

KLIENDI RAHULOLU
Meie jaoks on oluline pakkude kliendile kvaliteetset teenust ning vastata nende ootustele. Selleks viiakse läbi kliendi tagasiside küsitlusi ning rakendatakse kliendipoolseid ettepanekuid teenuse kvaliteedi parendamiseks.

PIDEV ARENEMINE
Juhtkond püstitab kvaliteedipoliitika elluviimiseks eesmärgid ja tagab nende täitmise kaudu ISO 9001 standardile vastava juhtimissüsteemi pideva parendamise.
Ettevõtte kvaliteedipoliitika kinnitas Kliini Elite juhatuse liige 06.06.2019.

Kliiniku tutvustus:

Esimene statsionaarne erahaigla Lõuna-Eestis. Kliinikul on kolm korrust ja kelder, üldpinda umbes 2000 ruutmeetrit. Vaata ka pildigaleriid

 Ambulatoorses osakonnas:

 • 5 vastuvõturuumi erialaarstidele.
 • Laboratooriumid: üldkliiniline laboratoorium ja spermatoloogia laboratoorium.
 • Päevaravipalat ja ambulatoorse kirurgia võimalused.
 • Apteek on otseselt seotud ambulatoorse osakonnaga ja jääb kasutamiseks nii kliiniku patsientidele kui ka inimestele väljastpoolt kliinikut.
 • Operatsiooniplokis on kaks operatsioonituba ja intensiivravi ruum. Operatsioonide järgselt saab palatiosakonnas kasutada kuut voodikohta. Statsionaarne osakond võimaldab taastumist peale operatsioone ööpäevaringselt.

 


Operatsioonide nimekiri mida kliinikus teostatakse:

A. Kirurgilised operatsioonid:

– veenilaiendite lõikus,
– kubeme-ja nabasonga lõikus,
– hemorroidide eemaldamine,
– laparoskoopiline sapipõie eemaldamine,
– pehmete kudede healoomuliste kasvajate eemaldamine,
– laparoskoopiline pimesoolelõikus.

B. Günekoloogilised ja sünnitusabi operatsioonid:

– emaka abrasioon,
– raseduse katkestamine,
– laparoskoopia ja hüsteroskoopia
– munajuhade plastika
– munasarjade operatsioonid
– operatsioonid endometrioosi puhul,
– operatsioonid emakavälise raseduse puhul,
– tupe plastilised operatsioonid.

Operatsioonide läbiviimiseks kasutatakse laparoskoopilist, laparotoonilist või vaginaalset metoodikat.


Kehavälise viljastamise laboratoorium

Kehavälise viljastamise labor on mõeldud kunstliku viljastamise programmide teostamiseks ja arendamiseks.


Kliinik Elite – tehniline varustatus:

 • Tsentraalne ventilatsioon
 • Turvafirma G4S ööpäevaringne kaitse
 • Tuletõrje süsteem
 • Meditsiiniliste gaaside süsteem
 • Tsentraalne arvutivõrk
 • Tsentraalne õdede väljakutse süsteem
 • Igas palatis TV (hotellis ka interneti kasutamise võimalus) ja eraldi dush/WC
 • Patsientidele ja personalile lift

Diagnostika võimalused:

ultraheli, 3D-ultraheli, laparoskoopia, kolposkoopia, hüsteroskoopia, kardiotokograafia, elektrokardiograafia, kliiniline- ja spermatoloogia laboratoorium.