Miks tulla tööle Elite kliinikusse

2001. aastal avatud Elite erakliinik on ligi 100 töötajaga tervishoiuteenuseid osutav pidevalt arenev ettevõte. Me töötame selle nimel, et meie patsiendid oleksid terved ja õnnelikud, suur osa meie tööst on seotud lastetute perede ravi ja aitamisega.

Kahel korral valiti Elite erakliinik Tartu parimaks meditsiini ja eluteaduste valdkonna ettevõtteks, AS Kliinik Elite on saanud mitmel korral meditsiinitudengite poolt atraktiivse tööandja kvaliteedimärgise, ettevõtte juht ja looja dr Andrei Sõritsa on rahvusvaheliselt tunnustatud viljatusraviarst.

Elite kliiniku meeskonnaga on oodatud liituma eriarstid, füsioterapeudid, psühhoterapeudid ja muude valdkondade esindajad. Kogu Elite erakliinikus patsiente nõustav personal koosneb oma ala tippspetsialistidest, kellel on aastatepikkune kogemus ja nõuetele vastav haridus.

MEESKOND

Elite kliiniku meeskond on kokkuhoidev ja sõbralik, meie juures ei vahetu töötajad sageli. On palju töötajaid, kes on kliinikuga seotud algusaastatest alates.

Ühiselt tähistame erinevaid tähtpäevi, kaks korda aastas toimuvad traditsiooniks saanud väljasõidud ja sündmused. Töötajate lastele toimub igal aastal jõulupidu. Töötajate laste arenguks on ette nähtud stipendium.

KESKKOND

Lisaks positiivsele sisekliimale on ka meie füüsiline keskkond tavapärasest meditsiiniasutusest erinev, meie erilise interjööri tõttu on meid võrreldud hotelli või spaaga. Töötajatele ja patsientidele on tasuta parklad, aknast avaneb vaade preemiaid võitnud aiale.

VÄÄRTUSED

Kõige olulisemad on meie inimesed. Väärtustame stabiilset ja meeldivat keskkonda, soovime, et seda tajuksid nii töötajad kui Elite külastajad, väärtustame personaalset lähenemist ja kvalifitseeritud personali, meie eesmärgiks on pakkuda oma patsientidele kvaliteetset ja mugavat teenust.

Tule meile tööle!

Helista telefonil 7409930 või saada kiri aadressile info@elitekliinik.ee.

Tutvu meie vabade tööpakkumistega:

  1. Bioanalüütik (täistööaeg)
  2. Psühholoog ja psühhiaater

1. Bioanalüütik (täistööaeg)

töökuulutus bioanalüütik 2021 Kliinik Elite

2. Psühholoog ja psühhiaater

töökuulutus psühholoog 2021 Kliinik Elite