Elite erakliinik

« Elite kliiniku tegevusvaldkondadeks on günekoloogia ja viljatusravi, androloogia-uroloogia, ultrahelidiagnostika, üldkirurgia, endokrinoloogia, nahahaigused, füsioteraapia, allergilised haigused, lastehaigused, kõrva-nina-kurgu haigused, neuroloogia, psühhoteraapia, toitumisnõustamine, perekool. »

Elite erakliinik alustas oma tegevust 2001.a. detsembris Tartus Sangla 63 asuvas spetsiaalselt erakliinikuks ehitatud hoones. Samas hoones tegutseb ka Elite Apteek.

Üks meie prioriteetsemaid valdkondi on kehaväline viljastamine ja viljatuse ravi – meie IVF labor alustas tegutsemist juba 1993. aastal ja Baltimaade esimene “katseklaasilaps” on just Andrei Sõritsa töörühma tegemiste vili.

Elite erakliinikus tegeleb viljatusraviga (IVF) suurte kogemustega meeskond. Iga meeskonna liige täiendab ja koolitab end regulaarselt.

Viljatuse ravimisel kasutame kõiki tunnustatud ravimeetodeid, sealhulgas operatiivset ravi, munaraku-, sperma- ja embrüodoonorlust. Uudse meetodina pakume munasarjade in vitro aktiveerimist (IVA).

Elite viljatusravi tulemused on avalikud ja leitavad meie veebilehelt.

Kliinik Elitel on oma spermapank ja külmutatud munarakkude pank. Meie juures on doneerinud üle 200 munarakudoonori.

Ainsa erahaiglana Eestis on Elite Kliinikul ISO juhtimissertifikaat. (vaata: ISO sertifikaat)

Loe lähemalt

X

Elite kliiniku teated: